Biuro Obsługi Zamówień 728-831-127 lub sklep@lumenpro.pl

PŁATNOŚCI


W sklepie www.lumenpro.pl udostępnione są następujące sposoby płatności:


  1. Za pobraniem – w tym przypadku należy zapłacić za zamówienie w momencie odbioru paczki od kuriera przy czym ta forma płatności za pobraniem jest dostępna dla zamówień do wartości 6000,00 pln brutto.
  2. Przelew on-line - jest to bardzo szybki, bezpieczny i bezprowizyjny dla Klienta sposób płatności, autoryzacja odbywa się w czasie składania zamówienia, a zapłata wpływa na nasze konto w ciągu kilkunastu minut w przypadku prawidłowo przeprowadzonej płatności.
  3. Karta kredytowa - zamówienie zostanie zrealizowane analogicznie jak w przypadku e-przelewu, poprzez platformę PayU, DOTPAY lub inną widoczną w momencie realizacji zamówienia.
  4. Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelew oraz rat przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU lub innego widocznego w momencie realizacji zamówienia.
  5. Limit kredytowy - opcja dostępna wyłącznie dla przedsiębiorców posiadających umowę z Inergia Sp. z o.o.

Poza wspomnianymi wyżej czynnikami, bezpieczne zakupy to szereg działań techniczno-administracyjnych, podejmowanych przez sklep Lumenpro w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom serwisu lumenpro.pl

  • Działamy jako przejrzyste przedsiębiorstwo. Nasze dane rejestracyjne i inne dane firmowe udostępniamy na stronie O Firmie
  • Rejestracja w systemie sklepu. Stworzone zostanie konto użytkownika, które będzie dodatkowo zabezpieczone hasłem
  • Bezpieczne serwery
  • Nie gromadzimy danych o posiadaczach kart kredytowych
  • Sprawdzanie naszych Dostawców przed rozpoczęciem współpracy

Jako twórcy i pracownicy sklepu internetowego LumenPro chcemy oświadczyć, że dokładamy wszystkich możliwych starań, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne i przyjazne dla użytkowników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - prosimy o kontakt. Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.

 

Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów