Biuro Obsługi Zamówień 728-831-127 lub sklep@lumenpro.pl

Reklamacje i zwroty

Szanowny Kliencie

 

Każdy produkt oferowany w naszym sklepie jest fabrycznie nowy , oryginalnie zapakowany, pochodzi od uznanych polskich i zagranicznych producentów.

Ciągle aktualizujemy naszą ofertę o nowości jakie są obecne na rynku, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszego designu.

W chwili odbioru przesyłki zaleca się, aby Klient w obecności Kuriera otworzył paczkę i sprawdził czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy produkty nie są uszkodzone.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru spisanie protokołu w obecności kuriera (odpowiedni druk reklamacyjny powinien posiadać przy sobie pracownik firmy kurierskiej), będzie podstawą rozpatrzenia reklamacji. Prosimy również w takiej sytuacji niezwłocznie skontaktować się ze sklepem.Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Ustawa nie dotyczy podmiotów gospodarczych) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.Szczegóły dotyczące reklamacji i zwrotów dostępne są w Regulaminie Sklepu.

Adres na który prosimy o zgłaszanie reklamacji : reklamacje@lumenpro.pl . Poprosimy o opisanie zaistniałych wad wraz ze zdjęciami. Podanie numeru zamówienia oraz danych na które było złożone zamówienie. Zachęcamy do składania reklamacji przez stronę na swoim koncie klienta.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dbamy o Twoją satysfakcję z zakupów w sklepie LUMENPRO oferujemy wyjątkową możliwość zwrotu zamówionego towaru w ustawowym czasie bez konieczności informowania o przyczynie zwrotu.

Powyższy zapis o 14-dniowym okresie zwrotu zamówionych towarów jest ustawową regulacją.

 

Zwroty należy kierować na adres firmowy:

Inergia Sp z o.o.

Sklep Internetowy Lumenpro

Budowlana 9

20-469 Lublin

 

W przypadku zwrotu nie zapomnij o dołączeniu do odsyłanego produktu wypełnionego oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub prześlij go na adres mailowy do Działu Obsługi Klienta na adres zwroty@lumenpro.pl Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji o procedurze zwrotów zapoznaj się z treścią Regulaminu sklepu Lumenpro lub przejdź na stronę Naszego Regulaminu Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy udanych zakupów,

 

Zespół sklepu Lumenpro

 


Formularz Kontaktowy

 

 

 

 

Do pobrania:

 

Odstąpienie od Umowy